Reklama

Prezydent Katowic obiecuje otwarty koncert dla mieszkańców. Jeżeli dopisze frekwencja w wyborach

Reklama

Prezydent Katowic zapowiada otwarty koncert dla mieszkańców. Jeżeli dopisze frekwencja w wyborach parlamentarnych. Taka informację przekazał Marcin Krupa w mediach społecznościowych.

– Jeśli frekwencja w Katowicach wyniesie ponad 60% jako miasto muzyki zorganizujemy otwarty koncert dla wszystkich mieszkańców! Kto, kiedy i gdzie wystąpi jeszcze dopracujemy – zapowiedział Marcin Krupa, prezydent Katowic na Twitterze.

Wpis jest opatrzony hashtagiem akcji profrekwencyjnej #IdziemyNaRekord60procent. Ta trwa od kilku lat w naszym kraju. Włączyły się do niej Warszawa i Poznań. Prezydent Warszawy wyzwał nawet prezydenta Poznania na swoisty pojedynek frekwencyjny. Widać Katowice też chcą brać w nim udział.

Co ciekawe, zdaje się sympatie polityczne mają wpływ na to jak widzimy akcję “Idziemy na rekord: 60% frekwencji w wyborach”. Widać to na Twitterze – wpisy opatrzone tym hashtagiem sympatyzujące z PiS mówią o większości konstytucyjnej dla partii, wpisy sympatyzujące z opozycją o odsunięciu PiS od władzy.

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Na pewno wystąpi Mioush, który jest chyba największym ulubieńcem obecnego prezydenta i który potrafi się za to odwdzięczyć akcjami poparcia dla PMK. Z resztą stratny na tym na pewno nie jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php
Ładowanie