Reklama

Reklama w InfoKatowice.pl

Wystarczy niewielki budżet aby reklamować się w InfoKatowice.pl. Dziennie docieramy nawet do kilkudziesięciu tysięcy użytkowników z Katowic i miast ościennych. Reklama w InfoKatowice.pl to jedna z najprostszych i efektywnych form promocji. Jeden dzień u nas jest skuteczniejszy niż kilka tysięcy ulotek rozdanych na terenie miasta – te nie tylko skończą w koszu na śmieci, ale także nie zapewnią linku przekierowującego do Państwa strony WWW.

Pokaż się u Nas

Dlaczego InfoKatowice.pl? Naszą siłą jest przede wszystkim zawartość (tzw. content). Na InfoKatowice.pl oprócz standardowych informacji jak komunikaty urzędowe, czy też zdarzenia kryminalne, użytkownicy znajdą unikalne treści w skali regionu - głównie dotyczące miasta Katowice. Z naszych informacji często czerpią inne redakcje, w tym te ogólnopolskie. Jesteśmy też znakomicie widoczni w social media.

Żaneta Zimon

Specjalista ds. Reklamy i Promocji

Żaneta doradzi, który baner najlepiej wybrać, w razie potrzeby pomoże dostosować ofertę do potrzeb klienta, zdradzi meandry przygotowywania artykułów sponsorowanych i pomoże w przeprowadzeniu konkursu.

Napisz do nas

Zapytanie o ofertę nic nie kosztuje, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Czekamy na wsze maile 7 dni w tygodniu pod adresem zaneta@infokatowice.pl

(32) 203 12 18

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00.

css.php
Ładowanie