Zatrzymana 25-latka / fot. Policja

Pechowe kontrole drogowe 25-latki z Katowic. Policjanci ciągle znajdują przy niej narkotyki. Dwa razy w ciągu kilku miesięcy zatrzymano kobietę, która za każdym razem przy sobie miała środki odurzające. Policja prowadzi przeciwko niej dwie sprawy – kobiecie grozi 10 lat więzienia. Jak się okazało, młoda mieszkanka Katowic prawdopodobnie trudniła się dilerką.

W przeciągu kilku miesięcy kobieta została dwukrotnie zatrzymana przez wywiadowców z katowickiego oddziału prewencji.

„Po raz pierwszy do zatrzymania doszło w lipcu tego roku podczas wykonywania czynności przy zdarzeniu drogowym. Kobieta po spowodowaniu kolizji odjechała z miejsca zdarzenia i pojechała do swojego domu. Już kilka minut później policjanci odnaleźli kobietę i ją zatrzymali. W trakcie wykonywanych czynności, w jej mieszkaniu stróże prawa znaleźli narkotyki i gotówkę. Wywiadowcy zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i CMC. W opinii biegłego, taką ilością narkotyków mogłoby odurzyć się ponad 3 tysiące osób. Kobiecie pobrano również krew do badań laboratoryjnych z uwagi na podejrzenie, że mogła spowodować kolizję będąc pod wpływem narkotyków” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Drugi raz wpadła w październiku, w trakcie rutynowej kontroli drogowej. Policjanci też znaleźli przy niej narkotyki. Tym razem spore ilości. 260 porcji dilerskich amfetaminy, 260 porcji dilerskich MDMA i 35 porcji marihuany.

„Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Czynności w sprawach trwają, a kobiecie grozi kara do 10 lat więzienia” – informuje policja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.