Zatrzymany mężczyzna / fot. Policja
Reklama

W Katowicach mężczyzna wszedł za ladę w sklepie żeby ukraść wódkę. Zaczął ją pić na miejscu i się awanturować. To nietypowe zdarzenie miało miejsce w samym centrum Katowic. Chodzi o sklep w rejonie ulicy Młyńskiej i Pocztowej. 

Jeden z przechodniów zawiadomił strażników, którzy patrolowali katowicki Rynek. W sklepie miał awanturować się pijany mężczyzna. 

Reklama

„Po przybyciu na wskazane miejsce zauważono kobietę krzyczącą „łapcie złodzieja”. Okazała się pracownicą sklepu. Kobieta oświadczyła, że mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu, wchodząc za ladę w sklepie. Złodziej przyznał się do kradzieży już napoczętej przez niego butelki wódki. Do czasu przyjazdu patrolu Policji, z uwagi na ryzyko ucieczki z miejsca zdarzenia, zastosowano wobec mężczyzny środki przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek” – informuje Straż Miejska w Katowicach. 

To jednak nie koniec tej historii. Mężczyzna przyznał się funkcjonariuszom, że jest objęty systemem dozoru elektronicznego i posiada na lewej nodze urządzenie w postaci nadajnika radiowego.

Ostatecznie został przekazany funkcjonariuszom Policji, którzy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.