Brynów / foto: Iryna Valodzka

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. w lipcu kontynuować będzie prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych w różnych dzielnicach miasta.

Brynów

Kończone powinny być prace budowlane w ulicy Stromej przy budynku numer 1 do 8. Po zakończeniu etapu budowy kanalizacji odtwarzane będą drogi dojazdowe i chodniki między budynkami.

Panewniki

Zamykana etapami będzie ulica Wietnamska, gdzie nowa kanalizacja budowana będzie od numeru 59 w kierunku 59 L, do ul. Gromadzkiej.

Piotrowice

Kontynuowana będzie budowa kanalizacji w ulicy Skrzypów. Prace wykonywane będą od numeru 1 do 13. Utrudni to ruch pieszych i dojazdy do posesji mieszkańcom tej okolicy. Utrudnieniem w dojeździe do ulicy Radockiego będzie komora przewiertowa zabudowana u zbiegu ulicy Szewskiej i Spokojnej.

Bieżące informacje o projekcie można uzyskać na stronach internetowych www.kiwk.katowice.pl i www.kanalizacja-katowice.pl, a także kontaktując się ze spółką Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna pod adresem e-mail: kiwk@kiwk.katowice.pl lub numerem telefonu (32) 350 00 75.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.