Brynów Ptasie Osiedle / foto: Christine Danielyan

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. w październiku kontynuować będzie prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych w różnych dzielnicach miasta.

Brynów

Planowane jest rozpoczęcie prac budowy kanalizacji w ulicy Cietrzewi.

Centrum

W październiku, wystąpią utrudnienia w ruchu związane z pracami renowacyjnymi kanalizacji ogólnospławnej w ulicy Szeligiewicza i ulicy Stalmacha.
W II połowie października planowane są prace renowacyjne kanalizacji ogólnospławnej w ulicy Mikołowskiej, na odcinku od ulicy Poniatowskiego do wiaduktu PKP, w rejonie skrzyżowania ulic Sądowej i Słowackiego. Częściowo z ruchu zostanie wyłączony środkowy pas jezdni – na odcinkach gdzie będą prowadzone prace renowacyjne. Wykonawca część prac planuje prowadzić w godzinach nocnych.

Dąb

Punktowe zajęcie jezdni związane z bezwykopową renowacją kanalizacji tzw. „rękawem” wykonywane będzie w ulicach: Bukowej, od boiska do ulicy Agnieszki, Krzyżowej, od ulicy Agnieszki do ulicy Kotlarza, Szczecińskiej, od ulicy Kotlarza do ulicy Józefowskiej, Dębowej od ulicy Lipowej do ulicy Szpitalnej.

Giszowiec

Rozpoczną się prace budowy kanalizacji w ulicy Radosnej. Prace te utrudnią lokalny ruch w tym rejonie.

Bieżące informacje o projekcie można uzyskać na stronach internetowych www.kiwk.katowice.pl i www.kanalizacja-katowice.pl, a także kontaktując się ze spółką Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna pod adresem e-mail: kiwk@kiwk.katowice.pl lub numerem telefonu (32) 350 00 75.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.