Katowice Podlesie / fot. Vardges Muradyan / InfoKatowice.pl

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. w październiku kontynuować będzie prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych w różnych dzielnicach miasta.

Kostuchna

Kontynuowane będą roboty budowy kanalizacji w ulicy Armii Krajowej. Inwestycja realizowana będzie w poboczu ulicy, od numeru 193 do 227. Utrudni to ruch pieszych w tym rejonie.

Reklama

Panewniki

Odtwarzana będzie nawierzchnia drogi w ulicy Wietnamskiej, na odcinku od numeru 59 w kierunku numeru 59 L, do ulicy Gromadzkiej.

Piotrowice

Kończone będą prace budowy kanalizacji w ulicy Szewskiej i Zdrowej. Utrudnieniem dla ruchu w tym rejonie będzie komora przewiertowa w poboczu ulicy Szewskiej. Rozpoczną się roboty w ulicy Barcelońskiej, na odcinku od ulicy Sępiej do budynku numer 23.

Podlesie

Rozpoczną się roboty budowy wodociągu i kanalizacji przy ulicy Rolniczej. Prace te utrudnią lokalny ruch w tym rejonie.

Bieżące informacje o projekcie można uzyskać na stronach internetowych www.kiwk.katowice.pl i www.kanalizacja-katowice.pl, a także kontaktując się ze spółką Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna pod adresem e-mail: kiwk@kiwk.katowice.pl lub numerem telefonu (32) 350 00 75.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 10 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.