Panewniki / foto: Christine Danielyan

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. we wrześniu będzie kontynuować prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych w różnych dzielnicach miasta.

Panewniki

Budowana będzie kanalizacja w ulicy Wietnamskiej, od numeru 59, w kierunku 59 L, do ulicy Gromadzkiej. W związku z tym ulica zamykana będzie etapami.

Piotrowice

Kończone będą prace budowy kanalizacji w ulicy Skrzypów, od numeru 1 do 13. Utrudnieniem w poboczu ulicy Szewskiej będzie komora przewiertowa, a także wykop w związku z budową kanalizacji do posesji usytuowanych między ulicą Szewską a Zdrową.

Murcki

W ulicy Samsonowicza rozpoczną się roboty budowy kanalizacji w rejonie budynków numer 25, 27 oraz 29. Prace wykonywane będą też w przyległych drogach osiedlowych.

Dąb

Punktowe zajęcie jezdni związane z bezwykopową renowacją kanalizacji tzw. „rękawem” wykonywane będzie w ulicach: Bukowej, od boiska do ulicy Agnieszki, Krzyżowej, od ulicy Agnieszki do ulicy Kotlarza, Szczecińskiej, od ulicy Kotlarza do ulicy Józefowskiej, Dębowej, od ulicy Lipowej do ulicy Szpitalnej.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.