FOTO: MacQtosh

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. w styczniu kontynuować będzie prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych. Wiązać się to będzie z utrudnieniami w ruchu w kilku dzielnicach miasta.

Brynów

Prace budowy kanalizacji wykonywane będą w ulicy Załęskiej. Jezdnia tu zamykana będzie fragmentami połówkowo oraz obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Utrudnienia w postaci wykopów wystąpić mogą w sąsiedztwie budynków numer 43 i 45.

Kostuchna

Kontynuowane będą prace w ulicy Dziewanny, gdzie po zakończonych robotach budowy kanalizacji wykonywane będą prace odbudowy nawierzchni. Po zabudowaniu krawężników, od ulicy Stabika w górę ulicy Dziewanny, wykonywana będzie nowa nawierzchnia z kostki betonowej. Prace budowy kanalizacji i budowy nowej nawierzchni drogi wykonywane będą też w ulicy Kalinowej, a następnie w ulicy Czeremchowej.

Ochojec

W ulicy Leśnej i Grzybowej jezdnia zwężona będzie połówkowo. Po wykonanych pracach budowy kanalizacji, odtwarzane będą jezdnie i chodniki. Utrudnienia wystąpią przy dojeździe do posesji w ulicy Jaśminiowej-bocznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 28 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.