Reklama

HC GKS Katowice w ramach 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi podejmuje Unię Oświęcim. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00 w Satelicie Spodka.

HC GKS Katowice jak dotąd nie zdobył jeszcze żadnego punktu w rozgrywkach i znajduje się na ostatnim, dziesiątym miejscu w tabeli. Oświęcimianie na swoim koncie mają 35 pkt i zajmują szóstą lokatę w rozgrywkach.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na niedzielny pojedynek. Zostaną one rozlosowane wśród tych osób, które wejdą na facebook Infokatowice.pl do soboty do godz.12.00 i polubią post z informacją o meczu. Wyniki konkursu pojawią się na facebooku portalu zaraz po zakończeniu konkursu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Solve : *
21 + 14 =


Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.