Licytują koszulkę z autografem Arkadiusza Milika. Dla chorej na raka 35-latki z Katowic

AM

Reklama

Licytują koszulkę z autografem Arkadiusza Milika. Jeszcze do niedzieli 15 stycznia można licytować koszulkę z podpisem Arkadiusza Milika. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc w leczeniu dla Małgorzaty Kaczmarczyk. To chorująca na raka mózgu mama trójki małych dzieci, o której pisaliśmy kilka tygodni temu.

Materiał o chorującej na glejaka 35-latce bardzo poruszył mieszkańców Katowic, choć nie tylko. W ciągu kilku dni przeczytało go prawie 80 tys. osób. Udało się też zebrać więcej pieniędzy na portalu Zrzutka.pl.

Reklama

Gdy pierwszy raz – pod koniec grudnia – pisaliśmy o walce z chorobą 35-latki, zebrano 22 tys. zł z 300 tys. zł potrzebnych na leczenie za granicą. Między innymi nasi czytelnicy nie zawiedli – obecnie na koncie chorującej katowiczanki znajduje się 183 tys. zł.

Czytaj również: Mieszkanka Katowic potrzebuje pomocy. „Świat mi się zawalił, przed oczami tylko śmierć”

Jeszcze do niedzieli 15 stycznia, do godziny 21.00 można licytować na Facebooku koszulkę Arkadiusza Milika, wychowanka Rozwoju Katowice. Koszulka, w której piłkarz grał w meczach reprezentacji Polski wraz z autografem trafi do osoby, która zaoferuje najwięcej. Pieniądze pomogą w walce z glejakiem 35-latce z Katowic.

LICYTUJEMY KOSZULKE FIRMY NIKE
ARKA MILIKA Z REPREZENTACJI POLSKI Z JEGO ORYGINALNYM PODPISEM
(SAMA KOSZULKA Z NIKE KOSZTUJE 300 ZL), PODPIS ARKA CÓŻ…BEZCENNY TAK JAK I ZYCIE NASZEJ WSPOLNEJ KOLEZANKI, ZNAJOMEJ, MATKI, ŻONY, KOBIETY, KTÓRA W TYM KRAJU NIE MA SZANS. POTRZEBUJE SPECJALISTYCZNEJ TERAPII W NIEMCZECH, KTÓRA KOSZTUJE 300 000 – czytamy na Facebooku licytacji.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.