35-letnia Małgorzata Kaczmarczyk / fot. YouTube
Reklama

35-latka z Katowic walczy z rakiem i potrzebuje pomocy, przede wszystkim finansowej na kosztowną terapię. Dzisiaj odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby „dla Gosi” na rzecz cierpiącej z powodu glejaka mamy trójki dzieci. Imprezie patronuje InfoKatowice.pl. 

Problemy zdrowotne Małgorzaty Kaczmarczyk rozpoczęły się w 2014 roku silnymi bólami głowy. – Był 6 marzec kiedy pojechałam na izbę przyjęć. Tam zrobili mi tomograf komputerowy i wtedy… usłyszałam wyrok „ogromny złośliwy guz mózgu” …Świat mi się zawalił , przed oczami tylko śmierć  – relacjonuje chorująca kobieta. Dalej były już operacje, chemio i radioterapia. Do tego ból i niepewność towarzyszące chorobie, którą wydawało się pokonała mieszkanka Katowic. Pod koniec 2016 roku kontrolny rezonans wykazał niestety nawrót glejaka.

Reklama

Dzisiaj odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby na rzecz chorej 35-latki, która zbiera pieniądze na leczenie przy pomocy kosztownych suplementów diety. Taka terapia to wydatek około 12 tys. zł. miesięcznie. Maraton odbędzie się w godzinach od 15:00–19:00 w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 1 w Katowicach przy ulicy Sportowej 29. W maratonie może wziąć udział każdy.

– Dlatego pomóżmy jej w walce z chorobą i dajmy dzieciom mamę, a Gosi możliwość uczestniczenia w ich wychowaniu jak najdłużej się da! – apeluje siostra 35-latki.

Dobrą wiadomością jest wynik zbiórki na portalu Zarzutka.pl. Z planowanych 300 tys. złotych, udało się już zebrać ponad 279 tys. zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.