Rozwój Katowice zagrał słabe spotkanie i zasłużenie uległ Chojniczance Chojnice 1:3.

Podczas pierwszej połowy spotkania z boiska głównie wiało nudą. Obie drużyny stworzyły niewiele sytuacji podbramkowych. Najlepszą akcję w tej części gry mieli goście. W 25. min. sam na sam z Solińskim znalazł się Paul Grischok, górą w tej sytuacji był jednak bramkarz gospodarzy.

Druga połowa zaczęła się świetnie dla Chojniczanki, której pierwsza akcja zakończyła się zdobyciem bramki. Po błędzie katowickich obrońców w doskonałej sytuacji znalazł się Andrzej Rybski, który umieścił piłkę w siatce. W 63. min. Rozwój miał szansę na wyrównanie, ale po mocnym strzale Tomasza Wróbla dobrą interwencją popisał się bramkarz Chojniczanki. Chwilę później było już 2:0, a strzelcem bramki został Łukasz Kosakiewicz. W 78. min. trzecią bramkę dla gości zdobył Tomasz Mikołajczak. W doliczonym czasie gry ambitnie grający Rozwój strzelił honorowego gola i spotkanie ostatecznie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Chojniczanki 3:1.

Rozwój Katowice – Chojniczanka 1:3 (0:0)

Bramki: Kun – Rybski, Kosakiewicz, Mikołajczak, 78 min

Rozwój: Soliński – Raul Gonzalez, Kopczyk, P. Gałecki, Winiarczyk – Menzel (70. F. Kozłowski), Cholerzyński – Czapliński (46. Kun), Wróbel, Balogun – Gielza (69. Tkocz)

Chojniczanka: Hładun – Lisowski, Biernat, Kieruzel, Pietruszka – Rogalski, Zawistowski – Grischok (57. Kosakiewicz), Rybski (80. Mrozik), Grzelak (88. Majtyka) – Mikołajczak