Panewniki / foto: Christine Danielyan

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. w czerwcu kontynuować będzie prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych w różnych dzielnicach miasta.

Brynów

Prowadzone są prace polegające na budowie sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w ulicy Stromej przy budynkach od numeru 1 do 8. Po zakończeniu etapu budowy kanalizacji odtwarzane będą drogi dojazdowe i chodniki.

Reklama

Panewniki

W związku z pracami budowy kanalizacji zamykana etapami będzie ulica Wietnamska, od budynku numer 59, w kierunku numeru 59 L, do ulicy Gromadzkiej.

Piotrowice

Planowane jest rozpoczęcie prac budowy kanalizacji w ulicy Skrzypów, z włączeniem do istniejącej kanalizacji w ulicy Malinowej. Utrudni to ruch pieszych i dojazdy do posesji mieszkańcom tej okolicy.

Bieżące informacje o projekcie można uzyskać na stronach internetowych www.kiwk.katowice.pl i www.kanalizacja-katowice.pl, a także kontaktując się ze spółką Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna pod adresem e-mail: kiwk@kiwk.katowice.pl lub numerem telefonu (32) 350 00 75.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 + 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.