Urząd Miasta Katowice / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Miasto chce kupić fotele dla pracowników. Za prawie pół miliona złotych. Wpłynęły 4 oferty. W sumie katowicki magistrat ma zamiar kupić 325 foteli dla pracowników w ramach projektu „zdrowe i przyjazne miejsce pracy”.

W sumie urząd chce kupić 325 foteli ergonomicznych dla swoich pracowników. „Krzesło obrotowe na kółkach z mechanizmem synchronicznym, na podnośniku gazowym z zagłówkiem” – czytamy w dokumentacji postępowania.

Miasto na ten cel chce przeznaczyć ponad 483 tys. zł brutto. W postępowaniu ważne są dwa kryteria – cena (60 proc.) oraz jakość – gwarancja (40 proc.).

4 oferty na krzesła

Wpłynęły w sumie 4 oferty. Najtańszą złożyła firma Kreo Styl z Poznania – ponad 316 tys. zł, druga była firma Mega System z Siedlec nieco ponad 319 tys. zł.

Kolejne dwie oferty były już znacznie droższe. Przedsiębiorstwo Handlowe LOBOS z Krakowa wyceniło usługę na ponad 475 tys. zł, a Tronus Polska z Warszawy na 479 tys. zł. Miasto jeszcze oficjalnie nie wybrało dostawcy foteli.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.