foto: Jorge Barrios
Reklama

Fundacja Świętego Mikołaja prowadzi akcję charytatywną polegającą na zbiórce starych telefonów komórkowych. Niepotrzebne komórki można zostawić w pudłach znajdujących się w 20 filiach katowickiej biblioteki miejskiej.

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach przyłączyła się do akcji charytatywnej polegającej na zbiórce starych lub niepotrzebnych telefonów komórkowych, która prowadzona jest przez Fundację Świętego Mikołaja działającą na rzecz rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych w całym kraju.

Reklama

Żeby wziąć udział w akcji wystarczy zanieść zalegającą w domu komórkę do jednej z dwudziestu filii blblioteki miejskiej. Wszystkie zebrane telefony przekazane zostaną firmie recyklingowej, która w zamian dofinansuje działalność fundacji.

Warto dodać, że biorąc udział w akcji pomagamy nie tylko potrzebującym dzieciom, ale także ograniczamy szkodliwy wpływ, jaki ma na naturalne środowisko uszkodzony sprzęt elektroniczny. – Nie dość, że uczestnicy akcji pomogą dzieciom, to jeszcze przyczynią się do ochrony środowiska – podkreślają na swojej stronie internetowej przedstawiciele Fundacji Świętego Mikołaja.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.