ul. Mariacka w Katowicach / fot. Infokatowice.pl

300 miejsc pracy planuje stworzyć w  centrach Business Process Outsourcing (BPO) firma Capgemini. Nowe stanowiska mają powstać w Krakowie i Katowicach.

– Capgemini BPO poszukuje przede wszystkim analityków finansowo-księgowych, którzy będą odpowiedzialni za utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem zagranicznym, procesowanie danych finansowych, przygotowywanie raportów i analiz oraz rozliczanie
i uzgadnianie kont księgowych  – poinformowała firma.

Zatrudnienie znajdą zatem osoby z dobrą znajomością języków obcych. Głownie chodzi o język niemiecki i francuski, ale także o skandynawskie. Co ciekawe Capgemini daje szanse zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym jak i tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy.

Reklama

Capgemini łącznie zatrudnia prawie 145 tys. osób w ponad 40 krajach. Jest wiodącym i zarazem jednym z największych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu na świecie.

W Polsce ulokowane zostały oddziały specjalizujące się w outsourcingu procesów biznesowych, usług w zakresie infrastruktury IT oraz rozwoju oprogramowania tworzonego do indywidualnych potrzeb biznesu. W zeszłym roku liczba pracowników firmy w Polsce przekroczyła 6 tys. Swoje filie Capgemini ma w największych polskich miastach m.in. w Krakowie, Poznaniu i Katowicach.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.