Andrzej Sośnierz fot. A. Maciaszczyk / Infokatowice.pl

Andrzej Sośnierz, kandydat PiS na prezydenta Katowic, ogłosił w Internecie swój program wyborczy. Przedstawił także hasło swojej kampanii: „Lepiej, szybciej. Na pewno”.

W krótkim programie wyborczym Sośnierz napisał, że będzie podejmował decyzje, to znaczy nie będzie w nieskończoność przewlekał dyskusji, konsultacji i debat.

Reklama

Obiecał także, że zatrzyma niekorzystny trend wyludniania się miasta, choć nie wspomniał, jak się do tego zabierze.

Rozwiąże problem parkowania w centrum miasta. Nie wiadomo jednak, czy poprzez inwestowanie w komunikację miejską i/lub budowanie ścieżek rowerowych, a może poprzez budowanie nowych dróg i parkingów.

Kandydat wspomniał, że przez zbudowanie dużego obiektu handlowego centrum miasta straciło swoją funkcję handlową. Śródmieście wymaga więc przebudowy i on to zrobi.

Na zakończenie Sośnierz przypomniał swoje niekwestionowane sukcesy: wprowadzenie karty ubezpieczenia zdrowotnego (tzw. karty chipowej) oraz zwiększenie frekwencji zwiedzających chorzowski skansen, gdzie od dwóch lat jest dyrektorem, z 46 tys. osób rocznie do prawie 80 tys.

2 KOMENTARZE

  1. To ja dziękuję za taki program.Wychodzi na to że będzie robił co chce, bez konsultacji byle zrobić, chce zniszczyć to co zostało wybudowane a każdy z mieszkańców będzie musiał zaraz po niedzielnej mszy odwiedzić – skansen – Ja jestem na NIE, dziękuję!!!!

    • Greta! a co może marzysz o KOLEJCE LINOWEJ ze Słonecznej P . do Kostuchny -program wyborczy Pana Krupy,czy to nie jest najgłupszy program o jakim słyszałam ? Sośnierz rozruszał Skansen ,rozrusza też Katowice ,szczególnie dla inwestorów ,a do tego potrzebna jest db. komunikacja w mieście .Sośnierz pokazał .że co robi ,to robi bardzo dobrze – NAJLEPSZA KASA CHORYCH W POLSCE ,z nadwyżką 100mln pln ,które Śląsk musiał oddać do NFZ .,ożywienie Skansenu .Sośnierz jest świetnym organizatorem ma wizje .A co Krupa -nijaki podopieczny Uszoka,który jako w-ce Katowic podobno wiele zepsuł ,jak piszą znawcy ,a pomysł kolejki to coś kuriozalnego !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.