Reklama

20-latek prawie potrącił matkę z dzieckiem na przejściu dla pieszych. Dostał wysoki mandat i 10 pkt karnych. Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w Cieszynie, przy ulicy Zamkowej. Jak się okazało, nie był to koniec problemów młodego człowieka. 

Kierowca wjechał na przejście dla pieszych, gdy przechodziła przez nie rodzina. Prawie potrącił matkę z dzieckiem, kobieta szybko uciekła przed pojazdem. 

Reklama

„Za popełnione wykroczenia tj. nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych, nałożono na niego również 10 punktów karnych” – poinformowała Aleksandra Nowara ze śląskiej policji. „Jednak to nie koniec „przygód” 20-latka z cieszyńską policją. Kilka godzin po wyjściu z policyjnej jednostki, gdzie został nałożony na niego mandat karny, mężczyzna został wylegitymowany przez innych mundurowych, którzy ujawnili przy nim susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana” – dodaje. 

Teraz za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 + 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.