Gruz w Rawie / fot. Straż Miejska w Katowicach
Reklama

Mieszkaniec Katowic wrzucił worki z gruzem do Rawy. Interweniowali strażnicy miejscy, którym udało się zatrzymać mężczyznę. Służby zawiadomiła jedna z mieszkanek, która widziała całe zdarzenie. Ostatecznie sprawca został ukarany grzywną.

Dzięki szybkiej reakcji strażników, udało się zatrzymać mężczyznę, który na wysokości ulicy Górniczej – przy mostku – wrzucił kilka worków z gruzem do rzeki.

Reklama

Kilka minut po zgłoszeniu na miejscu byli już strażnicy miejscy. Mężczyzna stał przy dziecięcym wózku, z którego wyciągał kolejny worek z zamiarem wrzucenia go do rzeki. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 52-letni mieszkaniec Katowic” – wyjaśnia Jacek Pytel z katowickiej straży miejskiej.

Sprawa trafiła do sądu, a mieszkaniec Katowic został ukarany grzywną wysokości 1000 zł. W sumie też naliczono mu dodatkowe opłaty sądowe – około 170 zł.

Gruz w wrokach / fot. Straż Miejska w Katowicach
Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Ręce opadają gdy się widzi jakie bezmyślne, aroganckie i złośliwe buce mieszkają w naszym mieście. Brawa dla tej Pani za reakcję – trzeba to złośliwe chamstwo tępić.

    • Ręce opadają tym bardziej, że kawałek dalej na ul. Bankowej można bez żadnych opłat oddać gruz w Gminnym Punkcie Zbiórki. Wiem, bo sama niedawno tam wywoziłam gruz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.