Katowice ul. Wodna / fot. InfoKatowice.pl

Postrzeleni w Katowicach to bracia. Znani policjantom. 34 i 38-latek ranni podczas sobotniej strzelaniny w Katowicach, to rodzina. Obaj wcześniej byli karani. W policyjnym areszcie przebywa 54-latek, który strzelił do jednego z mężczyzn.

Przypomnijmy – przy ulicy Wodnej w sobotę około godziny 23.00, 54-letni mężczyzna postrzelił 38-latka. Miało dojść między nimi do konfliktu.

– Starszy z mężczyzn miał zostać zaatakowany przez dwóch napastników pałką. W trakcie sprzeczki 54-latek użył broni, w wyniku czego postrzelił 38-latka, a później schronił się w jednym z mieszkań – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Reklama

Następnie na miejscu zjawili się policjanci, którzy udzielili pierwszej pomocy rannemu. Wtedy zostali zaatakowani przez agresywnego 34-latka, który został postrzelony przez nich w korpus.

Jak się okazało 38-latek i 34-latek, to byli bracia. Pili wcześniej na ulicy alkohol.

Policja następnego dnia rano – około godziny 6.00 – zatrzymała 54-latka.

– Przy wsparciu policyjnych antyterrorystów zatrzymany został również 54-latek, którego osadzono w policyjnym areszcie. W trakcie przeszukania policjanci w piwnicy ujawnili broń, z której prawdopodobnie został postrzelony 38-latek – informuje policja.

Broń była schowana w stercie węgla. Obecnie czynności w sprawie trwają.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.