Strzelanina w Katowicach. Do użycia broni doszło około godziny 23.00 na ulicy Wodnej w Katowicach. Wychodzący z budynku 54-letni mężczyzna miał postrzelić 38-latka, który go prawdopodobnie zaatakował. Wcześniej miało dojść do utarczki słownej między mężczyznami. 

Postrzeleni w Katowicach to bracia – znani policjantom. 54-latek w areszcie  

– Kiedy starszy mężczyzna wychodził z budynku 38-latek zaatakował go pałką – mówi Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. Następnie 54-latek wyciągnął broń i postrzelił młodszego mężczyznę, po czym uciekł do budynku, z którego wychodził. Gdy na miejscu zjawili się policjanci i zaczęli udzielać pierwszej pomocy rannemu, nagle pojawił się kolejny mężczyzna.

Reklama

– Rozpoczął atak na policjantów, był agresywny. Został postrzelony w korpus – mówi rzecznik katowickiej policji.

Obaj ranni zostali przewiezieni do szpitala, gdzie przeszli operację, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiaj około godziny 6.00 rano policjanci w asyście antyterrorystów weszli do mieszkania 54-latka. Mężczyzna został zatrzymany. W piwnicy znaleziono broń użytą do postrzelenia 38-latka. Na razie nie wiadomo, czy 54-latek posiadał pozwolenie.

Czynności w sprawie trwają.

32 KOMENTARZE

   • No, miał broń palną. No i? To trzeba kogoś spacyfikować oddziałem antyterrorystycznym, bo ma broń palną? A patrzyłeś mu w papiery i wiesz, że miał bądź nie miał na nią pozwolenia?

  • Porachunki. Nie będzie ktoś trzasl cała ulica I wszystkich zastraszal. W końcu źle trafili i zrobiono porządek z patolami którzy są poszukiwani przez policję od dłuższego czasu gdzie Aleksandra ukrywa ich w domu. Sami się wkopali i sobie posiedza tam gdzie ich miejsce

   • A z kad wiecie czy ktoś kogoś ukrywał jak facet postrzelił i ucieka do domu zamyka się w nim dla mnie jasne że nie ma żadnego pozwolenia ludzie pomyślnie trochę tymi muzgami a czy ktoś jest poszukiwany czy nie nie ma w tej chwili nic do zeczy

    • Jakie porachunki niechcąco jeden drugiego postrzelił ,miał pozwolenie na broń
     Uciekł do domu bo z kwarantanny wyszedł to co miał stać jak słup soli żeby grzywnę dostać???ludzie opamiętajta się

 1. Nie udzielił pomocy osobie poszkodowanej, uciekł do domu a powinien zostać na miejscu i wezwać policję. Jego zachowanie wskazywało że nie ma pozwolenia i może być na haju tak samo jak ten drugi ranny . Antyterorysci w tym przypadku to podstawa aby eliminować takie zagrożenia i to skutecznie . A zwykły szeregowy to jak z własnej broni strzela raz w roku to sukces.

 2. Proszę pamiętać P Joanno że nie tylko dwóch rannych posiedzi ale i ten co strzelał normalne a może pani była ta żona że tak broni , i spycha winę na tych dwóch braci

 3. Do wszystkich tych co o patoli pierdziela nie wiem kto jest w jakim wieku ale pewno nie raz mordę zachlana mieli więc nie udawać świętych i stawiać że ranni to ich odrazu wina porachunki?? Nie wiem może ale żaden normalny facet nie wyskakuje z brania to dupa a nie facet jak dla mnie . Wyjaśni się wszystko z czasem i uważajcie żartownisie bo nigdy nie wiecie co was może jeszcze spotkać może kiedyś i wy będziecie w takiej sytuacji i wam kłody pod nogi będą zucac żebyście upadli jeszcze niżej

 4. P.Joanno bardzo proszę nie wstawiać nieprawdziwych informacji w Internecie. Upomina Pani, Panią Aleksandre A sama wstawia Pani swoją negatywną, nieprawdziwą historię i To w bezczelny sposób, oczerniając innych.

  Panie Romanie, brawo za postawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.