foto: Materiały prasowe

8266 – tyle marzeń spełniła do tej pory Fundacja Mam Marzenie w całej Polsce w ciągu 16 lat swojej działalności. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i zaangażowania wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas, by wywołać uśmiech na twarzach chorych dzieci i ich rodzin. Fundacja stale poszukuje wolontariuszy, zapraszając do współpracy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat.

Od 2003 r. Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci w wieku 3–18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Organizacja działa w pełni charytatywnie – jej siłą napędową są pracujący na terenie całego kraju wolontariusze.

– To cudowne uczucie móc sprawić, że dzieci na chwilę zapominają o swojej chorobie, a na ich twarzach pojawia się uśmiech. Bijąca od nich radość i rosnąca nadzieja, że wszystko jest możliwe dodaje im siły do dalszej walki, a nam niesamowity zastrzyk energii. Warto poczuć jak to jest i dotknąć tej czystej przyjemności dawania – mówi Milena Krysek, koordynatorka oddziału w Katowicach – dlatego serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Reklama

Wolontariat to możliwość poznania nowych ludzi, nawiązania kontaktów i zdobycia doświadczenia zawodowego, które będzie można wykorzystać później w pracy. Praca wolontariusza w Fundacji Mam Marzenie to idealne ćwiczenie z zakresu komunikacji międzyludzkiej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów czy zarządzania czasem.

– W Katowicach mamy obecnie 10 wolontariuszy, jednak to za mało, aby poznać i spełnić wszystkie marzenia naszych podopiecznych. Cały czas szukamy osób, które wraz z nami chciałaby podjąć wyzwanie poznania i zrealizowania marzenia, w zamian za emocje trudne do opisania – dodaje Milena Krystek.

Co zrobić, aby zostać wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie? Wystarczy odwiedzić stronę: http://www.mammarzenie.org/wolontariat/, wybrać swoje miasto, wypełnić ankietę i przygotować list polecający, a następnie przyjść na spotkanie dla wolontariuszy i… do dzieła!

Więcej o Fundacji Mam Marzenie, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie organizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 15 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.