FOTO: Jacek Ulaczyk "fotoedukacja"

10 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się siatkarski “III Mecz Charytatywny” organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy 43 Katowice na rzecz Fundacji Mam Marzenie.

Podczas imprezy obejrzeć będzie można dwa spotkania siatkarskie. W pierwszym meczu zawodniczki Sokoła 43 AZS AWF Katowice zagrają z Kadrą Śląska, a w drugim przeciwnikiem nauczycieli Gimnazjum nr 19 będzie drużyna Szkoły Policji w Katowicach. Gościem specjalnym imprezy oraz trenerem zawodniczek Sokoła będzie trener reprezentacji Polski w siatkówce męskiej Stephane Antiga.

Współorganizator imprezy Jacek Cholewa z UKS 43 Katowice powiedział: -Tegoroczna impreza zorganizowana jest już po raz trzeci. W poprzednich latach m.in. dzięki naszej pomocy podopieczny Fundacji Mam Marzenie Maciek wyjechał do Anglii, gdzie zwiedził m.in. stadion Manchester United, a kolejna podopieczna Magda odbyła podróż do Barcelony.

W tym roku pieniądze podczas meczu zbierane będą na kolejnego marzyciela – Maksa, który także jest podopiecznym Fundacji Mam Marzenie i pacjentem Oddziału Onkologii, Hematologii i Chemioterapii mieszczącego się w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka SUM w Katowicach-Ligocie.

Marzeniem Maksa jest nie tylko wyjazd na mecz inauguracyjny FIVB Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn Polska 2014, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie, ale także wyjazd na mecz Borussi Dortmund.

Impreza odbędzie się 10 czerwca, o godz. 18:00 w hali Gimnazjum nr 19 przy ul. Spółdzielczości 21 w Piotrowicach. Opłata dowolna przy wstępie na halę. Wejście dla pierwszych 400 osób. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.