Premier Mateusz Morawiecki / fot. A. Karendał / Śląski Urząd Wojewódzki
Reklama

Dzisiaj prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński ogłosił jedynki na listach wyborczych partii w wyborach do Sejmu. Jedynką w Katowicach będzie premier Mateusz Morawiecki. Sam Kaczyński wystartuje z Warszawy.

O tym, że Morawiecki będzie startował do parlamentu z Katowic mówiło się od kilku miesięcy. Teraz jednak mamy oficjalne potwierdzenie tej wiadomości.

– Mamy jedynki, które w naszym głębokim przekonaniu będą mogły w sposób właściwy wykonywać swoje zadania, a tym zadaniem jest szczególne zaangażowanie jeżeli chodzi o wybory i szczególna reprezentacja tego wszystkiego, co będzie prezentowało w trakcie wyborów Prawo i Sprawiedliwość – mówił prezes PiS.

Ostatnio w Katowicach odbyła się duża konwencja programowa PiS, zapowiedziano też na sierpień wielką defiladę wojskową.

Reklama

 

2 KOMENTARZE

  1. Ślązacy Hanysy Przepraszam czy Was po pie r li głosując na jedyna prawdziwa zakłamana osobowość rodowitą z Kielc pomieszkująca w Wrocławiu siedząca na stołku w Warszawie??!!?!

  2. Kaj jak kaj, ale tyn chop to by sie do krojcoków poszoł a nie Hanysom bery a bojki prawi.
    Sztyjc kożdymu fandzoli duperszwance i bych by my musieli na Ślonsku być fest ożarci, kiej na pisów i onego absztyfikanta f wysztiglowanym amzugu wyonaczyć.
    Cołka ta pis-czelodka niych się do Warszawki przekludzi jak to same wrazidloki y łoszkubeki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 18 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.