Tamara Kamińska wicedyrektor Katowice Miasto Ogrodów w trakcie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Katowice / fot. InfoKatowice.pl

Katowice Miasto Ogrodów oficjalnie potwierdziło nam odejście wicedyrektorki Tamary Kamińskiej. Taka informację podawaliśmy kilka dni temu. W instytucji Kamińska będzie działać jeszcze we wrześniu. KMO natomiast ciągle musi się mierzyć z pytaniami odnośnie pracy wicedyrektorki. 

– Pani Dyrektor Tamara Kamińska zwróciła się z prośbą o rozwiązanie umowy o pracę na zasadzie porozumienia stron, ze skutkiem na koniec września br. Propozycja ta została zaakceptowana. Decyzja była podyktowana planami zawodowymi Pani Tamary Kamińskiej – poinformował nas Łukasz Kałębasiak z Katowice Miasto Ogrodów.

Wcześniej pisaliśmy o licznych wyjazdach wicedyrektor KMO. Następnie zaczęły się pojawiać informacje o jej możliwym odejściu z Katowice Miasto Ogrodów. Anonimowy mieszkaniec zaczął też dopytywać w KMO, o wyjazdy wicedyrektor wraz ze sprawozdaniami i wykazem kosztów.

Wcześniej, jeszcze w kwietniu poprosiliśmy o wydanie wszystkich dokumentów odnośnie wyjazdów zagranicznych z 2017 roku Tamary Kamińskiej i Jana Oslislo (również pracownika KMO). Dokumentów do tej pory nie otrzymaliśmy, a jest prawie wrzesień.

W środowisku osób związanych z kulturą w Katowicach aż huczy, że Kamińska ma procować w Biuro Music Export Poland, projekcie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Biuro ma zajmować się podniesieniem wartość sprzedaży polskiej muzyki poza granicami naszego kraju.

1 Komentarz

  1. Szkoda ze tak późno, ale przede wszystkim szkoda osób którym zamknęła drogę do realizacji wielu ciekawych projektów lub których doprowadziła do ostateczności i sami odeszli, widać chyba klątwa pierwszego wicedyrektora która dotyka każdego kolejnego i sprowadza go na ciemną stronę mocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.