Tamara Kamińska, wicedyrektor Katowice Miasto Ogrodów (pierwsze od prawej) / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Wicedyrektor Katowice Miasto Ogrodów odchodzi ze stanowiska. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal InfoKatowice.pl Tamara Kamińska pożegnała się z zespołem największej w Katowicach instytucji kultury.

Obecnie nie wiemy, czy odchodzi z własnej woli. O rozstaniu Kamińskiej z Miastem Ogrodów mówiło się od kilku miesięcy. Zapytaliśmy w KMO o powody jej odejścia z instytucji. Kamińska w mailu rozesłanym do pracowników KMO pożegnała się ze współpracownikami i zaznaczyła, że jeszcze „przez jakiś” czas będzie współpracować z instytucją. Natomiast jej wizyty w biurze od połowy września będą sporadyczne.

Reklama

O Tamarze Kamińskiej zrobiło się głośno w kwietniu 2018 roku, kiedy to publikowaliśmy tekst o jej wyjazdach zagranicznych. W katowickiej kulturze aż huczało od plotek na ten temat. W 2017 roku Kamińska służbowo odwiedziła m.in. Australię, Kanadę, USA, Maroko czy Republikę Zielonego Przylądka. Pełen materiał na temat wyjazdów zagranicznych znajdziecie tutaj.

Oczywiście jesteśmy w trakcie sprawdzania kolejnych wątków działalności Katowice Miasto Ogrodów, o których poinformowali nas nasi czytelnicy. Wkrótce kolejne publikacje.

Pracownicy Katowice Miasto Ogrodów podróżują po całym świecie. Wicedyrektor to prawdziwy obieżyświat

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.