Człowiek myjący się w fontannie / fot. użytkownik InfoKatowice.pl
Reklama

Fontanna w centrum Katowic jak wanna i pralka w jednym. Kolejne szokujące zdjęcie z centrum Katowic. Jeżeli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do tego, co się dzieje z fontannami w centrum, to jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

To, że centrum Katowic przyciąga wiemy nie od dzisiaj. Niektórzy robią sobie tam wakacyjny kurort pozwalając dzieciom pływać w fontannie pod palmami. Inni z kolei lubią zakosztować nieco ławkowej miłości w mieście muzyki.

Reklama

Kreatywność w korzystaniu z miejskiej infrastruktury na tym się nie kończy. Zdjęcie mężczyzny myjącego się w fontannie na Placu Kwiatowym zrobiono w niedzielę około godziny 11.00. Przysłała nam je jedna z naszych użytkowniczek.

– Mył się, a następnie prał spodenki – napisała nam nasza użytkowniczka.

Kto wie, może szykował się na przejazd Tour de Pologne ulicami miasta.

Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie

Reklama

9 KOMENTARZE

    • ci panowie nie są zatrudnieni do takiej „brudnej” roboty. Oni wolą zakładać blokady i ścigać babunie handlujące przysłowiową pietruszką

  1. Sposobem na takie zachowania mogłoby być np. dodanie barwnika do wody w ładnym, błękitnym kolorze, nietoksycznego, nie psującego estetyki miejsca, za to barwiącego delikwentów na kilka dni 😀

  2. Szanowny Panie Autorze, co ma na celu artykuł oprócz odstraszania od spędzania czasu na rynku i co dalej idzie dalszego pogłębiania mającej miejsca sytuacji?

    • Mówienie o tym co się dzieje w mieście nie pogłębia problemów miasta. Po prostu pokazuje jak jest i przy okazji pokazuje, że władze miasta nie panują nad Rynkiem, czyli tym co mają pod oknami. Nie potrafią zadbać o samo serce miasta, to jak mamy wierzyć, że będą w stanie zadbać o całe miasto?

      Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.