/ fot. Policja
Reklama

Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie i ktoś zrobił im zdjęcie na ławce. To teraz krąży po sieci i dziwi fakt, że do takich rzeczy dochodzi w centrum Katowic.

Można by kpić i mówić o „mieście miłości” zamiast mieście muzyki, można by dopytywać, czy tak Katowice zamierzają witać turystów? Również tych biznesowych? Trochę śmieszne trochę straszne. Śmieszne, bo w takie rzeczy trudno uwierzyć, ale już mniej ciekawie jest kiedy przechodzi się z dzieckiem koło miejsca, gdzie „Romeo i Julia” zasnęli w trakcie swojej „nutki miłości w mieście muzyki”.

Reklama

Jeden z internautów zapytał strażnika miejskiego, gdzie była Straż Miejska, usłyszał w odpowiedzi, „A gdzie jest policja?”. Pytań gdzie kto był można mnożyć, gdzie była KISMIA? Czyli system inteligentnych kamer? Albo w przypadku pary, gdzie był zdrowy rozsądek.

To kolejne dziwne zdarzenie na ulicy Młyńskiej w ostatnim czasie. Niedawno pobity został Strażnik Miejski podczas interwencji wobec bezdomnego. W trakcie interwencji podszedł do nich inny pijany mężczyzna, miał wyrwać strażnikowi pałkę i pobić funkcjonariusza.

Niestety, w Katowicach widać, że miasto i służby miejskie średnio panują nad tym co się dzieje w centrum. Dzieci kąpią się w sztucznej Rawie już któryś rok z rzędu, nic się nie dało z tym zrobić do tej pory. W centrum wcale nie jest tak bezpiecznie i kolorowo jak na materiałach reklamowych miasta i ponury żart, że każdy bezdomny ma swoją ławkę na Rynku, coraz mniej śmieszy.

Zdjęcie pary na ławce zrobiono w poniedziałek rano – czyli nocny zakaz sprzedaży alkoholu w monopolowych w centrum wtedy już obowiązywał.

Reklama

8 KOMENTARZE

 1. Do buraka, który zrobił i rozpowszechnił to zdjęcie:

  Kodeks karny

  Art. 191a.
  § 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

 2. Wcale nie musieli kupić alkoholu w nocy może mieli juz zapas i kupili wczesniej, widać że typek który to pisze jest jakimś jasnowidzem, hahaha

 3. lumpiara jak sie patrzy
  a koleś to pozer
  policja sie boiiii juz nawet bezdomnych, przede wszystkim ich. normalnego przewali bo jest łatwo i sądy i prawo itp

 4. To jest stare zdjęcie jak świat, na pewno nie z tego wydarzenia, nigdzie nie ma żadnych nagrań, nie ma żadnych zdjęć, kamery monitoringu nic nie widziały, fake news jak dla mnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.