foto: Jeden z czytelników InfoKatowice.pl / para na ul. Młyńskiej

Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie i ktoś zrobił im zdjęcie na ławce. To teraz krąży po sieci i dziwi fakt, że do takich rzeczy dochodzi w centrum Katowic.

Można by kpić i mówić o “mieście miłości” zamiast mieście muzyki, można by dopytywać, czy tak Katowice zamierzają witać turystów? Również tych biznesowych? Trochę śmieszne trochę straszne. Śmieszne, bo w takie rzeczy trudno uwierzyć, ale już mniej ciekawie jest kiedy przechodzi się z dzieckiem koło miejsca, gdzie “Romeo i Julia” zasnęli w trakcie swojej “nutki miłości w mieście muzyki”.

Reklama

Jeden z internautów zapytał strażnika miejskiego, gdzie była Straż Miejska, usłyszał w odpowiedzi, “A gdzie jest policja?”. Pytań gdzie kto był można mnożyć, gdzie była KISMIA? Czyli system inteligentnych kamer? Albo w przypadku pary, gdzie był zdrowy rozsądek.

To kolejne dziwne zdarzenie na ulicy Młyńskiej w ostatnim czasie. Niedawno pobity został Strażnik Miejski podczas interwencji wobec bezdomnego. W trakcie interwencji podszedł do nich inny pijany mężczyzna, miał wyrwać strażnikowi pałkę i pobić funkcjonariusza.

Niestety, w Katowicach widać, że miasto i służby miejskie średnio panują nad tym co się dzieje w centrum. Dzieci kąpią się w sztucznej Rawie już któryś rok z rzędu, nic się nie dało z tym zrobić do tej pory. W centrum wcale nie jest tak bezpiecznie i kolorowo jak na materiałach reklamowych miasta i ponury żart, że każdy bezdomny ma swoją ławkę na Rynku, coraz mniej śmieszy.

Zdjęcie pary na ławce zrobiono w poniedziałek rano – czyli nocny zakaz sprzedaży alkoholu w monopolowych w centrum wtedy już obowiązywał.

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. Do buraka, który zrobił i rozpowszechnił to zdjęcie:

    Kodeks karny

    Art. 191a.
    § 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

    § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

  2. Wcale nie musieli kupić alkoholu w nocy może mieli juz zapas i kupili wczesniej, widać że typek który to pisze jest jakimś jasnowidzem, hahaha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 + 9 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.