Katowice Miasto Ogrodów wprawiło nas swoim pytaniem w osłupienie, a to się rzadko zdarza. Chociaż wiemy nie od dzisiaj, że KMO potrafi zaskakiwać – zwłaszcza jeżeli chodzi o wydawanie publicznych pieniędzy – to jednak tym razem postarali się.

Po serii anonimów, maili, telefonów zadajemy stopniowo kolejne pytania w największej instytucji kultury w Katowicach. Odzew po ostatnim materiale odnośnie wyjazdów zagranicznych był tak duży, że jeszcze ciągle pracujemy nad dostarczonymi do nas informacjami. Natomiast w czwartek po godzinie 23.00 otrzymaliśmy odpowiedź na jednego z naszych maili wysłanych do KMO.

W związku ze złożonymi przez Pana w dniu 22 kwietnia 2018 r. zapytaniami dotyczącymi podróży służbowych pracowników Katowice Miasto Ogrodów Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach proszę o wskazanie, czy występuje Pan jako przedstawiciel redakcji (prasa) czy też jako osoba fizyczna – dopytuje nas Maciej Makula z Katowice Miasto Ogrodów.

Wygląda na to, że służbowy mail redakcyjny, stopka z podpisem InfoKatowice.pl – Niezależny Portal Informacyjny i kilka ładnych lat sprawdzania działań instytucji, nie pozwala w KMO wyciągnąć jednoznacznego wniosku.

Pracownicy Katowice Miasto Ogrodów podróżują po całym świecie. Wicedyrektor to prawdziwy obieżyświat

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.