Rejon inwestycji / MZUiM

Drogowcy ogłosili przetarg na budowę ronda w rejonie zjazdu z ul. Bagiennej w stronę Nikiszowca. Miejski Zarząd Ulic i Mostów ogłosił przetarg na wykonanie prac budowlanych. Chodzi o budowę ronda na zjeździe z ulicy Bagiennej (DK79) do ul. Magazynowej i ul. Szopienickiej. O tym, kto wybuduje rondo, dowiemy się 8 marca.

Przetarg nieograniczony pod nazwą „Budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Bagiennej z ul. Magazynową w Katowicach” został ogłoszony przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach w dniu 21 lutego. Rondo powstanie przy zjeździe z ulicy Bagiennej (droga krajowa nr 79) na ulicę Magazynową, która łączy się z ul. Szopienicką.

Nowe rondo umożliwi wjazd z ul. Magazynowej na DK79, a także na tereny magazynowe firmy „Farmacol”, która w tym rejonie buduje swoje obiekty magazynowo-produkcyjne. W dalszych planach, których na razie nie obejmuje zamówienie, jest budowa drogi w kierunku południowym od ronda, do połączenia z ul. Surowcową.

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi pół miliona złotych (533 356,66 PLN). Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium (70 tys. złotych). Kryteria oceny ofert: to cena (60%), termin wykonania (10%), okres rękojmi (20%) i liczba osób przewidziana do realizacji robót, zatrudnionych na umowę o pracę (10%). Wymagany termin realizacji całości zamówienia będzie wynosił 60 dni kalendarzowych (licząc od dnia przekazania placu budowy). Przedsiębiorstwa chętne do stanięcia w przetargu mogą składać swoje oferty do 8 marca br.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.