Pamiątkowe zdjęcia uczestników poprzednich kursów/ fot. materiały organizatora

Katowickie konsorcjum Silesia Kursy, zaprasza do skorzystania z ostatnich miejsc na darmowe kursy brukarza. Można za darmo zdobyć zawód. 

Oferta jest skierowana do osób w wieku od 30 do 64 roku życia, którzy nie pracują zawodowo i zamieszkują województwo śląskie, obejmuje, poza możliwością zdobycia certyfikatu, stypendium szkoleniowe i płatny, 3 miesięczny staż.

Organizator zapewnia, że dla najlepszych kursantów przewidziano zatrudnienie.

Reklama

Na osoby, które zakwalifikują się do udziału w kursie czeka wsparcie w postaci poradnictwa i doradztwa zawodowego, szkoleń, a także refundacja kosztów dojazdu i refundacja kosztów opieki np. opieki nad dziećmi (rodzice) czy osób starszych (w przypadku opiekuna osoby starszej).

Miejsce kursu: Katowice, (siedziba firmy szkoleniowej: Silesia Kursy, ul. Wita Stwosza 3 oraz miejsca odbywania praktyk brukarskich), kontakt: tel. 32 358 69 12
http://silesiakursy.eu/kontakt/

Silesia Kursy to konsorcjum trzech firm działających w branży szkoleń na terenie Górnego Śląska. Wspiera przedsiębiorstwa realizujące projekty UE oraz szkolenia komercyjne. W chwili obecnej prowadzi rekrutację na kursy zawodowe oraz komputerowe. Konsorcjum działa na rynku szkoleniowym od ponad 10 lat. Wszystkie firmy wchodzące w skład Centrum Szkoleniowo-Doradczego Silesia Kursy znajdują się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych oraz Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Poza ofertą kursu dla przyszłych brukarzy są inne (także bezpłatne):

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.