Ulica Bohaterów Monte Cassino Zawodzie / fot. InfoKatowice.pl

Smród przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Zawodziu: Mieszkańcy Zawodzia zgłaszają uciążliwości, związane ze smrodem i fetorem. Problem dotyczy posesji zlokalizowanych przy ul. Bohaterów Monte Cassino 6-20. W tej sprawie do prezydenta miasta wystąpił radny Maciej Biskupski z Forum Samorządowego.

Problem wydobywającego się fetoru dotyczy rejonu bloku przy ul. Bohaterów Monte Cassino 6, 6a, 6b, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Mieszkańcy zgłaszali miastu problemy i uciążliwości, związane z tą sytuację. Interweniował w tej sprawie także radny Maciej Biskupski w swojej interpelacji z 17 stycznia. Niedawno spółka Katowickie Wodociągi zabudowała zasyfonowanie na odpływach przykanalików instalacji deszczowej, ale problem smrodu nadal występuje.

 – W powyższej sprawie interweniował już Zarząd oraz Kierownik Osiedla „Zawodzie” Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Z informacji uzyskanych z KSM należy stwierdzić, iż w nieruchomościach 8 i 16 w ogóle nie zamontowano zasyfonowania, a kilku pozostałych wykonane zostało wadliwie. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii. W związku z licznymi interwencjami mieszkańców zgłaszającymi uciążliwości wynikające z nieprzyjemnego zapachu proszę o podjęcie działań, które pozwolą na pilne rozwiązanie tego problemu – napisał do prezydenta katowicki radny.

Sprawa jest obecnie analizowana przez katowickich urzędników, którzy mają niespełna miesiąc na odwiedź radnemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.