Nawet setka osób będzie się modlić przed Mega Clubem w Katowicach. Wystąpi Behemoth

A. Maciaszczyk

Nietypowy protest przed katowickim Mega Clubem, gdzie dwa koncerty w piątek i sobotę da zespół Behemoth. Protestujący będą się modlić.

Zgromadzenie publiczne odbędzie się zarówno w piątek jak i w sobotę. W godzinach od 18.00-20.00. – Protest w formie publicznej modlitwy różańcowej wobec bluźnierstwa zespołu BEHEMOT i profanacji polskiego godła – informują służby kryzysowe Wojewody Śląskiego.

Reklama

Kontrowersyjny zespół Behemoth wystąpi w piątek o godzinie 19.00, podobnie w sobotę. Koncerty odbędą się w ramach trasy “Rzeczpospolita Niewierna” prezentującej utwory z ostatniej płyty “The Satanist”.

– Koncert Behemoth i treści przekazywane przed i w trakcie koncertu mogą obrazić czyjeś uczucia religijne. Każda osoba kupująca bilet na to wydarzenie jest tego świadoma i nie będzie rościć pretensji – pisze w komunikacie na swojej stronie Mega Club.

12 KOMENTARZE

  1. Katolicy, Muzłumanie… to wszystko to samo, banda oszołomów bez życia, których bardziej interesuje co kto robi za ścianą/zamkniętymi drzwiami niż własne nudne życie.

  2. Brawo organizatorzy i mega club.kto chce ten idzie!!!!a tamci mogą sie modlić bo co im pozostało innego jak nie chodzą na koncerty! Haha.Jeszcze raz brawo za niełamanie się chorym radykalnym chrześcijanom.bo robią z igły widły.do soboty pa!!!!

  3. Sranie w banie. Ciągle to samo. Jakie to nieszczęście spotkało gostka którego wyjebano z góry i podarł ortalion. Nuda, nuda, nuda….. Wolę Dezertera. Oni mają coś do powiedzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.