Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach poszukuje osób chętnych do pomocy w organizacji Finału Szczypiorniaka na Orlikach. To turniej dla młodych szczypiornistów, którzy walczą o tytuł najlepszej drużyny w kraju. Finał tegorocznej edycji odbędzie się na terenie aglomeracji górnośląskiej w dn. 09 – 12.06.2016 r.

Czym będą zajmowali się wolontariusze? Otóż rzeczy do zrobienia jest kilka:

Zadania dla wolontariuszy:

– udział w spotkaniu z drużynami w Spodku dn. 09.06.2016 (godz. 16.00 – 20.00)

– asystowanie drużynom podczas turnieju na orlikach w dn. 10 i 11.06 (mecze na terenie Katowic, Sosnowca i Tarnowskich Gór) oraz udział w rozgrywkach finałowych w Spodku (11.06)

– udział w spotkaniu drużyn turnieju z Polską Reprezentacją Piłki Ręcznej Mężczyzn (Spodek, 12.06)

– obsługa Biura Zawodów

– kontakt z organizatorem wydarzenia

Wymagania wobec wolontariuszy:

– pełnoletniość

– dyspozycyjność w dn. 10 – 11.06. 2016, także w godzinach przedpołudniowych

Dla wolontariuszy oferujemy:

– koszulkę

– certyfikat potwierdzające udział w wydarzeniu

– wyżywienie

– transport między orlikami a  Spodkiem

– udział w meczu piłki ręcznej drużyn Polska –Holandia w dn. 11.06.2016 (Spodek)

– udział w spotkaniu z Polską Reprezentacją Piłki Ręcznej Mężczyzn w dn. 12.06. 2016

Zainteresowanych osoby powinny wypełnić formularz rekrutacyjny.

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Mileną Skupień, koordynatorką wolontariatu podczas wydarzenia drogą mailową skupien@wolontariat.org.pl  lub telefonicznie pod nr 662 563 688

Zgłoszeń można dokonywać do 6.06.2016 do godz. 14.00, wyniki ogłoszone zostaną tego samego dnia ok. godz. 21.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.