Kostuchna / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Prezydent miasta Marcin Krupa wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pod nazwą „Budowa połączenia drogowego pomiędzy ulicą Bażantów, a ulicą Szarych Szeregów w Katowicach”. Decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

O budowie nowej drogi w tym rejonie wielokrotnie pisaliśmy w naszym serwisie (m.in. tutaj). Urząd Miasta Katowice kilka dni temu poinformował, że zakończył się etap projektowania drogi, a dokumentacja jest już w posiadaniu Wydziału Inwestycji, który w najbliższych miesiącach planuje ogłoszenie postępowania na wybór wykonawcy robót budowlanych.

Reklama

W dniu 20 listopada prezydent Marcin Krupa wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pod nazwą „Budowa połączenia drogowego pomiędzy ulicą Bażantów, a ulicą Szarych Szeregów w Katowicach”. W tym celu konieczny był podział geodezyjny działek, przez które będzie przebiegała nowa droga (decyzją został zatwierdzony projekt podziału nieruchomości oraz projekt budowlany). Co ważne, decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 + 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.