Bloki w Zawodziu / fot. InfoKatowice.pl

Policjanci zatrzymali 16-latka, który pobił i skopał o rok młodszego kolegę ze szkoły. Chłopak trafił do szpitala. Sprawca tłumaczył, że w ten sposób zemścił się na 15-latku za przegraną grę na komputerze.

15-letni chłopak podczas nieobecności rodziców zaprosił do domu o rok starszego kolegę. Razem grali na komputerze. W pewnym momencie 16-latek wziął z kuchni wałek do ciasta i rzucił się z nim na swojego kolegę. Bardzo dotkliwie go pobił, ukradł laptopa, na którym razem grali i wyszedł z mieszkania. 15-latek trafił do szpitala. Rodzice chłopca o zdarzeniu natychmiast poinformowali policjantów.

Funkcjonariusze zatrzymali nieletniego sprawcę na jednej z ulic Zawodzia. Wart 4 tysiące laptop przepadł. 16-latek powiedział, że sprzedał go przypadkowej osobie. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że chciał się zemścić na koledze za to, że ciągle z nim przegrywał, a laptopa ukradł ponieważ bał się, że całe zajście w domu 15-latka zarejestrowała komputerowa kamera. 16-latek trafił do izby dziecka. Czeka tam na przewiezienie do ośrodka wychowawczego. Zgodnie z postanowieniem sądu rodzinnego spędzi tam najbliższe trzy miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.