Jeden z zatrzymanych / fot. Policja
Reklama

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu z terenu Unii Europejskiej. Doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymania i odzyskanie skradzionego samochodu

Policjanci zwalczający przestępczość samochodową każdego dnia wykonują szereg czynności i analizują uzyskane informacje, aby wpaść na trop przestępców trudniących się kradzieżami samochodów. W wyniku międzynarodowej współpracy, policjanci z komendy wojewódzkiej zatrzymali w ubiegły wtorek dwóch mieszkańców powiatu tarnogórskiego podejrzanych o kradzież pojazdu marki Toyota CH-R z terenu Włoch. Jeszcze tego samego dnia samochód został odzyskany na terenie Pszczyny, a kolejnego dnia policjanci zatrzymali również ich wspólnika.

Reklama

Prokuratorskie zarzuty

Podejrzani usłyszeli prokuratorskie zarzuty kradzieży z włamaniem do auta. O ich losie zdecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.