Reklama

Skandal w Gdyni. Kibole Arki grożą na treningu swoim piłkarzom przed spotkaniem z GieKSą, które zadecyduje, która z tych drużyn uzyska bezpośredni awans do ekstraklasy.

Arka po rundzie jesiennej była zdecydowanym liderem tabeli i głównym kandydatem do awansu do ekstraklasy. Gdynianie mieli aż 10 punktów przewagi nad zajmującą jedenastą pozycję w tabeli GieKSą. Na wiosnę grają jednak znacznie gorzej. Przed ostatnią kolejką wciąż zajmują drugie, premiowane bezpośrednim awansem miejsce w tabeli, ale nad trzecim GKS-em mają tylko trzy punkty przewagi. Jeśli przegrają, katowiczanie będą cieszyć się z powrotu do ekstraklasy.

Reklama

Jeszcze przed ubiegłą kolejką różnica pomiędzy obiema drużynami wynosiła 6 punktów. Trójkolorowi w pięknym stylu pokonali jednak Wisłę Kraków, a Arka przegrała w derbach z Lechią, choć przez ponad połowę meczu grała z przewagą jednego zawodnika, a na tablicy świetlnej długo utrzymywał się korzystny dla nich remis 1:1.

Ciśnienia przed jutrzejszym pojedynkiem nie wytrzymali gdyńscy kibole, którzy pojawili się na treningu swoich piłkarzy, co można zobaczyć na filmiku, który pojawił się na kanale You Tube Polish Fans TV. – J… te derby k…J… te k… z Gdańska. Mamy nowy cel. Przyjeżdżają te pastuchy j… k… Brudne pazury do nas. Na nasz teren, na nasze boisko. I gramy wobec naszych zasad k…, tak? Każdy z siebie daje k… wszystko. Daje każdy k… 100% z siebie k… Serce i charakter do końca. Ktoś da dupy, będzie ściemniał, będzie z tego rozliczony – krzyczał jeden z nich, wymachując pięściami przed potulnie ustawionymi w szeregu piłkarzami.

Ktokolwiek wygra jutrzejsze spotkanie, do takich incydentów nigdy nie powinno dochodzić. Z całego serca oczywiście życzymy zwycięstwa GieKSie, ale mamy nadzieję, że w takim przypadku żadnemu zawodnikowi Arki nic złego się nie stanie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.