Reklama

Zapraszamy na APHKHAZETI – Gruziński Państwowy balet z chórem i orkiestrą na żywo. Wydarzenie to odbędzie się 7 marca 2024 roku o godzinie 19:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety już w sprzedaży!

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. Możesz doświadczyć magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą energią współczesnej choreografii i muzyki.

Reklama

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

APHKHAZETI – to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę!

W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotuj się na fascynujące show: Choreonicon – tu tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią. Odkryj widowiskowe tańce różnych regionów, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Etniczność, balet, nowoczesność – wszystko w jednym! APHKHAZETI w Polsce to show, jakiego jeszcze nie widzieliście. Przyjdź i daj się porwać niesamowitej energii Gruzinów!

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo!

APHKHAZETI  to tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji legendarnego Bachana Chanturia!

Czas trwania koncertu to 2 godziny.

Więcej informacji dostępnych jest na:

https://pankoncert.pl/gruzinski-panstwowy-balet-aphkhazeti/

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.