Samochód Straży Miejskiej w Katowicach zaparkowany przed Urzędem Miasta Katowice / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Dzisiaj kończy się nabór do Straży Miejskiej w Katowicach. Kilkadziesiąt etatów czeka. Staż miejska przyjmie do pracy dokładnie 32 osoby. Jeszcze dzisiaj można zgłaszać swoje kandydatury. Wynagrodzenie zasadnicze to 2,940,00 zł.

Od kandydatów wymaga się polskiego obywatelstwa, ukończonego 21 roku życia, wykształcenia co najmniej średniego, nienagannej opinii, uregulowanego stosunku do służby wojskowej, dobrej sprawności fizycznej oraz niekaralności sądowej.

„Praca w Straży Miejskiej w Katowicach jest pracą dla społeczeństwa. Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym . Wymaga  Twojego zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Przyszli funkcjonariusze będą się uczyć sposobów podejmowania interwencji, wezmą również udział w szkoleniu podstawowym, którego celem będzie m.in.  umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznanie zagadnień prawa” – czytamy w ofercie pracy.

Jednostka oferuje stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2.940,00 zł, dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, pierwsza umowa zawarta na czas określony trwający 12 miesięcy. Następnie jest szansa na awans na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 3.215,00 zł brutto. Do tego „13-tki”, bezpłatne szkolenia, ubezpieczenie grupowe czy świadczeń socjalne.

Nabór trwa do 18 października, szczegóły odnośnie tego gdzie i jak składać papiery znajdziecie tutaj.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.