Samochód policyjny / fot. InfoKatowice.pl

Po pobiciu w Katowicach policja dotarła do wizerunku sprawcy. Chodzi o niedzielne pobicie na ulicy Sokolskiej. Poszkodowany 29-latek idąc ulicą został mocno uderzony, ma teraz poważne problemy z przednim uzębieniem. 

Katowicka policja przyjęła w poniedziałek zawiadomienie o niedzielnym pobiciu na ulicy Sokolskiej. Pokrzywdzony 29-latek ma m.in. uszkodzone przednie uzębienie. Około godziny 17.00 szedł ulicą i został uderzony przez nieznanego sprawcę. „Zostałem pobity mam rozwalone usta spuchnięte oraz poruszają mi się zęby, konkretnie jedynka” – opisywał całe zdarzenie w mediach społecznościowych Grzegorz, ofiara pobicia.

Reklama

„Została wysłana dokumentacja medyczna poszkodowanego, żeby określić zakres uszkodzeń” – mówi nam Łukasz Kloc z katowickiej policji. Prawdopodobnie sprawa nie będzie realizowana przez policję jako pobicie, a jako tzw. „uszkodzenie ciała”. To jednak zależy od tego co powie biegły. 

Wiadomo, że policji udało ustalić wizerunek agresora. Jeżeli śledczy nie ustalą sami jego miejsca pobytu, to prawdopodobnie opublikują jego wizerunek. Tutaj jednak potrzebna jest zgoda prokuratury.

1 Komentarz

  1. to nie jest pobicie w świetle prawa – dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd? Nijak nie zależy to od biegłego – prawo jasno jest określone w tym zakresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.