A4 Katowice-Kraków / fot. Stalexport

Kierowcy jadąc autostradą A4 pomogą schroniskom w Katowicach i Krakowie. Każdy przejazd automatycznie opłacony do końca września powiększy kwotę, jaką Stalexport Autostrada Małopolska zamierza przekazać do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Katowicach i Krakowie. Operator autostrady zachęca do rejestracji na stronie automatycznaa4.pl.

Kampania promująca akcję prowadzona jest pod hasłem „Łapy, łapy, zbieraj łapy”. Zachęcają też do niej YouTuberzy.

Reklama

Przejazdy koncesyjnym odcinkiem A4, które w ciągu ostatnich trzech miesięcy zostały bądź jeszcze do końca września zostaną opłacone przez aplikację lub elektroniczny pobór opłat A4Go, mogą zwiększyć pulę dofinansowania dla schronisk. Celem jest kwota 10 tys. zł dla każdego ze schronisk.

„Po zrealizowanej kilka lat temu kampanii społecznej Gra o psieżycie, poruszającej problem porzucania psów przy drogach, kolejny raz angażujemy się w działanie, które ma poprawić los zwierząt. Każda rejestracja na stronie akcji powiększa pulę wsparcia dla schronisk i jest wartością dodaną do wygody, jaką płatności automatyczne niosą ze sobą dla ich użytkowników. Wybór beneficjentów naszego wsparcia jest nieprzypadkowy, to schroniska opiekujące się bezdomnymi zwierzętami w miastach, które łączy nasza autostrada” – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexportu Autostrady Małopolskiej.

Łączna liczba subskrypcji zaangażowanych w kampanię Youtuberów to 1,6 mln.

Twórcy vloga PodróżoVanie przemierzają Europę i mieszkają we własnoręcznie zbudowanym campervanie. Autorzy kanału Urbex History zwiedzają i filmują opuszczone miejsca, czasem tajne lub niedostępne. Kamil in Travel relacjonuje podróże i spotkania z dzikimi zwierzętami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.