Plac zabaw / fot. InfoKatowice.pl

Mężczyzna, który chciał porwać dziecko z placu zabaw nie został tymczasowo aresztowany. Sąd Rejonowy Katowice-Zachód nie przychlił się do wniosku prokuratury w tej sprawie. 

Mężczyzna w czwartek z jednego z placów zabaw próbował uprowadzić 5-letnią dziewczynkę. Wziął ja na ręce i próbował wynieść, ta się wyrwała, to następnie próbował ją wyprowadzić. W końcu zareagował ojciec dziecka, który w tym czasie skupił uwagę na starszym synu. 

Reklama

20-latek uciekł z placu zabaw, ale szybko został zatrzymany przez policję. W piątek odbyło się posiedzenie sądu w sprawie tymczasowego aresztowania dla mężczyzny. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury. 

Zatrzymany otrzymał tzw. dozór policyjny, pięć razy w tygodniu będzie musiał meldować się na komisariacie, ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz przebywania w miejscach zabaw dla dzieci. 

Mężczyzna chciał uprowadzić 5-letnią dziewczynkę w Katowicach

1 Komentarz

  1. Dlatego te zgniłe i pobłażliwe dla kryminalistów kastowe Sądownictwo, potrzebuje reformy, bo bandyci przez coś takiego chodzą po ulicach i czują się jeszcze bardziej rozzuchwaleni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.