Uszkodzony tramwaj / fot. Policja

Po pijaku wyżyła się na tramwaju w Katowicach. Chciała uciec, niestety 2 promile zrobiły swoje. Teraz 21-latce grozi 5 lat więzienia, była wcześniej znana wymiarowi sprawiedliwości.

To dość nietypowe zdarzenie. Katowicka policja zatrzymała 21-latkę, która zniszczyła wagon tramwajowy.

„Kobieta będąc pod wpływem alkoholu uszkodziła dwie szyby, a następnie wybiegła z wagonu. Już kilka minut od przyjęcia zgłoszenia, policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali agresywną młodą kobietę, która została osadzona w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało, że miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

 

Sprawczyni przyznała się do winy, ale nie była w stanie wyjaśnić swojego zachowania. Straty oszacowano na 4 tys. zł. Kobieta jak się okazało była znana policji.

„Pomimo młodego wieku, 21-latka była już karana za posiadanie narkotyków i kradzieże sklepowe. Teraz dobrowolnie chce poddać się karze” – wyjaśnia Agnieszka Żyłka.
Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do katowickiego sądu. Za zniszczenie mienia kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.