Reklama

Katowice: W sklepie uderzył ekspedientkę, bo ta poprosiła go o założenie maseczki

D. Frost

/ fot. Policja
Reklama

Katowice: W sklepie uderzył ekspedientkę, bo ta poprosiła go o założenie maseczki. Mężczyzna bardzo agresywnie zareagował na prośbę obsługi sklepu i uderzył głową kobietę.

Do ataku doszło w sklepie na ulicy Sokolskiej. Policja prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała ekspedientki, do którego doszło 12 sierpnia. Właśnie opublikowano wizerunek podejrzewanego.

Widoczny na zdjęciu mężczyzna zaatakował ekspedientkę, gdy ta poprosiła go o założenie maseczki ochronnej. Prośba kobiety zdenerwowała mężczyznę do tego stopnia, że podszedł do niej i swoją głową uderzył ją w twarz. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował system monitoringu” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Świadkom policja zapewni anonimowość – deklarują mundurowi. Osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 5047 85 138 79 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl

Reklama

Aktualizacja: Policja ustaliła dane mężczyzny. Zdjęcie zostało usunięte.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php
Ładowanie