Zatrzymany 29-latek / fot. Policja

Śląskie: Zabił kobietę wychodzącą z mieszkania, przez noc ukrywał się w lesie. Zarzut zabójstwa usłyszał 29-latek, który na swoją ofiarę napadł, gdy ta wychodziła z domu. Sprawcę tropił pies policyjny, mężczyzna ukrywał się w lesie.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło 1 grudnia. Zaatakowano kobietę wychodzącą z mieszkania w Wodzisławiu Śląskim. 33-letnia kobieta została zaatakowana nożem, gdy wychodziła z mieszkania.

„Na miejsce wezwano między innymi psa tropiącego. Policjanci szybko ustalili okoliczności zdarzenia i wytypowali sprawce. Jak wynika z ustaleń, sprawca ukrywał się przez noc w lesie. Dzień później policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, patrolując teren miasta, zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisem poszukiwanemu sprawcy” – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji.

29-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego stanął w piątek przed sądem, który zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy. Sprawcy usiłowania zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.