Tak jak wcześniej informowaliśmy, dzisiaj na godzinę 19.00 zaplanowano „Spacer z siostrami” na Rynku w Katowicach, ale utrudnień w mieście należy spodziewać się wcześniej – będzie przemarsz i przejazd do Katowic. Zablokowane zostanie też Rondo im. gen. J. Ziętka.

Do blokady Ronda dojdzie o godzinie 16.00 – w porze jednego z największych natężeń ruchu w Katowicach. O godzinie 15.30 manifestujący, którzy ostatecznie sparaliżują Rondo zbiorą się pod Silesią City Center i NOSPR-em.

O godzinie 17.00 z parkingu przy Arenie Gliwice wyjadą samochody do Katowic. One też przyjadą zablokować rondo, ale wcześniej mocno spowolnią ruch na Drogowej Trasie Średnicowej.

„Jedziemy 20-30 km/h zachowując bezpieczny odstęp” – informują organizatorzy. „Musimy zostawić pas awaryjnie na korytarz życia. Wjeżdżając do Katowic blokujemy rondo. W międzyczasie mieszkańcy Katowic rozpoczynają protest na Rynku, więc jak najbardziej, można się przyłączyć” – podkreślają.

Również o godzinie 17.00 z Rynku w Siemianowicach Śląskich przejdzie manifestacja do Katowic. Trasa przebiegać będzie w Katowicach al. Korfantego przez Rondo, Rynek, aż pod Archikatedrę Chrystusa Króla.

8 KOMENTARZE

  1. Ci strajkujący powoli już mi zaczynają grać na nerwach !!! Znosiłem to ale wszystko ma swoje granice . Przez tych gówniarzy nigdzie nie idzie dojechać . Mieliście szansę idąc na wybory głosując . Zaglosowaliscie na pisiory do kogo macie teraz pretensje macie mózgi trzeba było myśleć wtedy a nie teraz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.