Reklama

Ktoś nagrał jak para uprawiała seks na ulicy Mariackiej. Nagranie krąży po Katowicach

A. Maciaszczyk

Ulica Mariacka / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Po Instagramie i na Messengerze mieszkańcy Katowic podają sobie wężykiem nagranie pary kopulującej na ulicy Mariackiej w Katowicach. Nagranie pochodzi z soboty i cieszy się zainteresowaniem w sieci. 

Ul. Mariacka to rejon Katowic, który żyje własnym życiem. Mieszkańcy, przyjezdni i miasto już o to zadbali. W sieci pojawiło się nagranie z soboty, jak w jednym z ogródków pewna para oddawała się miłosnym uniesieniom. Pojawiła się w ramach relacji na Instagramie. Nagranie zostało zgrane i teraz krąży podawane od mieszkańca do mieszkańca za pośrednictwem facebookowej aplikacji Messenger.

Print Screen z filmiku umieszczonego w sieci / fot. Messenger/Instagram

„Nie wrzucam tego nigdzie, bo mnie zablokują” – mówi nam jeden z mieszkańców, który przesłał do InfoKatowice.pl nagranie. Zarejestrowany akt raczej nie pozostawia złudzeń odnośnie tego co się dzieje. Oficjalnie zdarzenie nie zostało zgłoszone na policję.

To nie był pierwszy raz

Kilka lat temu szerokim echem po całym kraju rozeszły się zdjęcia, jak na ulicy Mariackiej pewna para uprawiała seks oralny. Zdjęcie zrobił jeden z mieszkańców ulicy – ot i para oddawało się nieopodal kościoła chuci, a obok leżeli dwaj nieprzytomni towarzysze, których zmogły wydarzenia ostatniej nocy. Widok średni, a i poeci dzieła na miarę Romea i Julii z tego nie stworzyli.

Reklama

Drugi głośny przypadek to para, która usnęła w trakcie – prawdopodobnie – seksu na ławce przy Urzędzie Miasta Katowice. Kobieta spała oparta o kolana mężczyzny, którego wyciągnięte na światło dzienne przyrodzenie stanowiło mało urokliwy widok dla przechodniów w centrum miasta.

Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Szok i niedowierzanie, żałosne, sorry nic innego nie mogę powiedzieć! Trochę intymności, ale po co? Typowa pokazówa jakiejś tam “miłości”, karać karać i jeszcze raz karać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php
Ładowanie