Tomasz Papaj nie jest już prezesem Parku Śląskiego. Złożył rezygnacje ze stanowiska. – Z powodów zdrowotnych  – dowiedzieliśmy się w Urzędzie Marszałkowskim. W najbliższym czasie ma się pojawić nowy prezes Parku Śląskiego. Jedną z wymienianych w mediach potencjalnych kandydatek jest Agnieszka Bożek, obecnie dyrektor Departamentu Obsługi Zarządu Województwa Śląskiego.

Tomasz Papaj, to mysłowicki radny PiS, były kandydat na prezydenta tego miasta. Stanowisko objął w połowie ubiegłego roku, przed nim Parkiem kierował Krzysztof O., który usłyszał zarzuty korupcyjne. Więcej o tym tutaj.

Powodem rezygnacji Papaja mają być poważne kłopoty zdrowotne.

Nieoficjalnie pojawiła się informacja na temat tego, że Papaja zastąpi na stanowisku Agnieszka Bożek, obecnie dyrektor w Urzędzie Marszałkowskim. Wcześniej wieloletnia tyska działaczka, znana m.in. ze starań o darmową komunikację dla dzieci i młodzieży. Ostatecznie wprowadzoną w życie przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Startowała również do Rady Miasta Tychy z list Stowarzyszenia Tychy Naszą Małą Ojczyzną, któremu przeze wiele lat przewodził obecny marszałek. Mandatu wtedy nie uzyskała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.